Pripojte sa k nám na prechádzku plnú hudby a zábavy v rámci koncertnej série “Na Promenáde”. Ak ste si nechali ujsť predchádzajúce koncerty, stále je možnosť na nápravu! Pokračujeme koncertom, ktorý sa koná 29. mája 2023 o 17:00 v Múzeu kultúry Chorvátov na Slovensku. Dovolíme si Vás pozvať na zážitok, ktorý v sebe spája očarujúce prostredie a živú hudbu, ktorú Vám ponúka Istropolis Concert Band pod taktovkou Romana Maďara.

Nasledujúci koncert nás čaká 7. júna o 17:00 v Amfiteátri na Valachovej v Dúbravke. Podujatie v tomto priestore Vás určite očarí.

Záver série koncertov “Na Promenáde” sa uskutoční 29. júna o 17:00 na Hviezdoslavovom námestí. Záver série pripravujeme ako vrchol, kde sa spojí atmosféra tohto historického miesta s nádhernou hudbou nášho orchestra.

Orchester Istropolis Concert Band je zložený z nadaných mladých študentov Bratislavských základných umeleckých škôl a konzervatórií a ich absolventov. Tieto mladé talenty pod vedením Romana Maďara Vám ponúknu zaujímavú hudbu plnú emócií a energie.

Príďte a vychutnajte si hudbu, ktorá je zaujímavá, plná života a ktorá nezostane bez ohlasu. Nechajte sa unášať tónmi, ktoré rezonujú v srdci a duši, a staňte sa súčasťou tohto jedinečného zážitku!


Tešíme sa na Vás!

Orchester Istropolis Concert Band